پنجشنبه 14 اسفند 1399  

اخبار

1399/10/25 پنجشنبه

بازرسی از شرکت تولید کننده چای شهرستان آبادان.

در ادامه بازرسی های مستمر کارشناسان معاونت غذا و دارو ،از شرکت تولید کننده چای واقع در شهرک صنعتی شماره یک شهرستان آبادان بازرسی بعمل آمد..

.
در ادامه بازرسی های مستمر کارشناسان معاونت غذا و دارو ،از شرکت تولید کننده چای واقع در شهرک صنعتی شماره یک شهرستان آبادان بازرسی بعمل آمد.

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو آبادان : دکتر زینب جوانمردی سرپرست معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان بیان کرد ،در راستای نظارت بر اجرای دستورالعمل های بهداشتی و با هدف کنترل مستمر ،تکمیل چک لیست  ارزیابی برنامه های پیشنیازی (PRPS) و همچنین نظارت بر اجرای صحیح رعایت پروتکل های بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا کارشناسان اداره نظارت بر مواد غذایی ،آشامیدنی ،آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو آبادان از شرکت تولید کننده چای واقع در شهرک صنعتی شماره یک شهرستان ابادان بازرسی بعمل آوردند . در این بازرسی موارد بهداشتی و قانونی به واحد مذکور تذکر داده شد .

دکتر جوانمردی افزود : در این شرکت چای سیاه شکسته و چای سیاه CTC تولید و بسته بندی می شود .

شایان ذکر است در این بازرسی کلیه سالن های تولید و بسته بندی و انبارهای  شرکت مورد بررسی و بازرسی قرار گرفت و کارشناسان این معاونت از نزدیک روند تولید بهداشتی محصولات را مورد ارزیابی قرار دادند.

در همین راستا شماره تلفن 190 وزارت بهداشت و درمان آماده دریافت گزارشات و شکایات شهروندان گرامی است.

www.abadanums.ac.ir
.
آرشیو
نسخه قابل چاپ
بیشتر