پنجشنبه 7 اسفند 1399  
1399/9/30 یکشنبه

دیدار سرپرست معاونت غذا و دارو با امام جمعه شهرستان آبادان.

سرپرست معاونت غذا و دارو به همراه روسای ادارات معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی با امام جمعه شهرستان آبادان دیدار نمودند..

.
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و داروی آبادان : ظهر شنبه ۲۹ آذرماه در راستای بهره بری از رهنمودهای ارزنده امام جمعه محترم آبادان دکتر زینب جوانمردی سرپرست معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان با حضور در دفتر حجت الاسلام علی ابراهیمی پور امام جمعه شهرستان آبادان با ایشان دیدار نمود.
در این جلسه مهندس جهاد امیری رئیس اداره نظارت بر مواد غذای آرایشی و بهداشتی و دکتر ستار محمدیان رئیس اداره نظارت بر دارو وی را همراهی نمودند.
 در این دیدار صمیمانه در مورد مسائل و مشكلات موجود در قسمتهاي غذا ، دارو ، تجهيزات و ملزومات پزشكي ،طب سنتی و تعامل حداكثري بحث و تبادل نظر شد.
دکتر جوانمردی ضمن تقدیر از توجه ویژه امام‌جمعه شهرستان آبادان گفت: در راستای توجه هرچه بیشتر به مقوله سلامت جامعه، مساعدت مسئولین برای حل مشکلات و نارسایی‌های موجود و همچنین ارائه راهکارهای عملی در خدمات رسانی مطلوب به مردم شریف و بزرگوارمان از رهنمودهای ارزنده امام جمعه شهرستان آبادان بهره کافی و وافی را باید برد.
حجت الاسلام علی ابراهیمی پور امام جمعه شهرستان آبادان در ادامه جلسه اظهار داشت: معاونت غذا و دارو از جمله مسئولیت های بسیار سنگینی است که امیدوارم ان شاءالله با حضور جنابعالی این مجموعه‌ی پرتلاش، مدیران و کارشناسان موفقش در سایه‌ی توجهات و عنایات حضرت ولی‌عصر(عج) به روند پرشتاب و انقلابی که در امر خدمات‌رسانی به مردم شریف در پیش‌گرفته است، همواره موفق و سربلند باشند.

امام جمعه شهرستان آبادان در پایان این دیدار از زحمات و تلاش‌های معاونت غذا و دارو در خصوص تأمین سلامت جامعه با نظارت مؤثر و مستمر بر دارو و مواد خوراکی، آشامیدنی و کالاهای سلامت‌محور، با اهداء کلام الله مجید به دکتر جوانمردی و همراهان وی، از آنان تقدیر و تشکر نمود.

www.abadanums.ac.ir

.
آرشیو
نسخه قابل چاپ