اخبار

1398/3/21 سه‌شنبه

کسب رتبه اول معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان در سطح 3 کشور.

کسب رتبه اول معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان در ارزیابی انطباق سال 97 برنامه عملیاتی در بین معاونتهای غذا و دارو سطح 3 کشور.

.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و داروی آبادان: سازمان غذا و دارو در خصوص عملکرد سال 97 برنامه عملیاتی معاونت‌های غذا و دارو سراسر کشور، این معاونت توانست حائز به کسب رتبه اول در ارزیابی انطباق برنامه عملیاتی مشترک دانشگاهی در 12 ماه سال 97 شود.

در این گزارش معاونت غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی آبادان رتبه سوم را در بین تمام معاونت‌های غذا و داروی سراسر کشور با میزان تحقق 99.98درصد بعد از دانشگاه‌های مشهد و اهواز کسب کرده است.

میانگین تحقق کشوری برنامه عملیاتی سال ۹۷ سازمان غذا و دارو 68/97 درصد  و از سطح سه این میزان رقم 72/98 درصد است که این معاونت در هر  دو میزان مذکور بالاتر از میانگین است.

در پی کسب این موفقیت معاون غذا و داروی آبادان ضمن تبریک ویژه به تیم عملیاتی و همکاران این معاونت از تلاشهای بی‌وقفه و مستمر آنها در انجام و به ثمر نشستن این برنامه که از هیچ کوششی فروگذار نیستند قدردانی کرد

هدا مجیری افزود : امید است این روند تا پایان سال 98 تداوم یابد و با اجرای برنامه عملیاتی مشترک، قدم بزرگی در پیشبرد اهداف عالی سازمان غذا و دارو در نظام سلامت برداشته شود.

.
آرشیو
نسخه قابل چاپ
بیشتر