اخبار

1398/12/7 چهارشنبه

تشدید بازرسی از داروخانه‌ها و فروشگاه‌های کالای پزشکی‌ آبادان.

معاون غذا و دارو آبادان گفت: از شنبه سوم اسفند تا ششم اسفندماه جاری داروخانه‌ها و فروشگاه‌های کالای پزشکی شهرستان آبادان توسط کارشناسان معاونت غذا و داروی آبادان، سازمان صمت و تعزیرات حکومتی شهرستان آبادان مورد بازرسی قرار گرفتند. .

.

معاون غذا و دارو آبادان گفت: از شنبه سوم اسفند تا ششم اسفندماه جاری داروخانه‌ها و فروشگاه‌های کالای پزشکی شهرستان آبادان توسط کارشناسان معاونت غذا و داروی آبادان، سازمان صمت و تعزیرات حکومتی شهرستان آبادان مورد بازرسی قرار گرفتند.

دکتر هدا مجیری صبح امروز در گفتگو با خبرنگار وب‌دا در آبادان اظهار داشت: با توجه به شرایط کنونی بیش از40 بازرسی از شنبه سوم اسفندماه تا ششم اسفندماه جاری از داروخانه‌ها و کالا پزشکی‌های آبادان توسط کارشناسان معاونت غذا و داروی آبادان، سازمان صمت و تعزیرات حکومتی شهرستان آبادان صورت گرفت.

وی افزود: در این بازرسی مشترک که به صورت محسوس و نامحسوس در آبادان انجام شد، قیمت‌‎ها و عرضه مناسب انواع ماسک، دستکش، محلول و ژل ضدعفونی‌کننده به صورت روزانه کنترل شد.

دکتر مجیری با تاکید بر برخورد قاطع با متخلفان گفت: در صورت مشاهده هرگونه فروش، توزیع و عرضه کالا خارج از بخشنامه سازمان غذا و دارو و با قیمتهای نامتعارف و غیرقانونی، متخلفان مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

وی یادآور شد شهروندان می‌توانند موارد احتکار اقلام دارویی و بهداشتی مذکور یا گرانفروشی را به شماره تلفن 06153328913 یا سامانه تلفنی ۱۹۰ واحد رسیدگی به شکایات معاونت غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی آبادان اطلاع دهند.

.
آرشیو
بیشتر
نسخه قابل چاپ