يكشنبه 17 فروردين 1399  
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :

اخبار

1398/6/6 چهارشنبه

استفاده حداکثری از ظرفیت های صدا و سیما در آموزش سلامت.

مهندس ربیحاوی از آموزش بیش از ۵۰ هزار نفر توسط واحد آموزش و ارتقای سلامت مرکز بهداشت خبر داد.

.
آموزش در بحث سلامت یکی از عناصر کلیدی در رشد و توسعه و یکی از مهم‌ترین راهبردهای تضمین موفقیت های بهداشتی در تمامی ابعاد مختلف اجتماعی است.
مهندس جعفر ربیحاوی ضمن کسب عناوین برتر کشوری در بیست و دومین جشنواره تولیدات رسانه ای کشوری توسط صدا وسیمای آبادان که این مهم نشان از توانمندی ویژه این مرکز بعنوان ظرفیتی بسیار مطلوب در پیشبرد و ارتقاء برنامه های آموزشی موجود است ادامه داد: در راستای برنامه های آموزشی مرکز بهداشت از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۲۰۰ دقیقه در ۴۵ برنامه رادیویی و همچنین ۱۷۰۰ ثانیه تیزرهای آموزشی در بخش سیمای مرکز آبادان پخش شده است.
وی اضافه کرد: واحد آموزش و ارتقای سلامت مرکز بهداشت با تهیه بسته های آموزشی و برگزاری کلاسهای مختلف در هفته سلامت، بحران وقوع سیل، پویش بدون پلاستیک، کمپین طرح ملی فشار خون، هفته ملی بدون دخانیات و...با آموزش بیش از ۵۰ هزار نفر در قالب دو هزار کلاس آموزشی در سطح شهر و روستا، کمک شایانی به افزایش سواد سلامت مردم و بالا بردن آگاهی ها آنها از خطر ناشی از عدم رعایت اصول بهداشتی نموده است.
رئیس مرکز بهداشت آبادان در پایان عنوان کرد رسانه‌ها به ویژه رادیو و تلویزیون، توانایی‌ها و ظرفیت‌های بسیار گسترده‌ای برای آموزش در تمام سطوح و حوزه‌های بهداشتی را دارند و کارکرد آموزشی آنها همه اشکال و مواد رسانه‌ای را در بر می‌گیرد.
آرشیو
بیشتر
نسخه قابل چاپ